AutoSpeed.pl - Blacharstwo-Lakiernictwo Białystok

Czym jest usuwanie wgnieceń bez lakierowania i jaki jest cel naprawy?

 

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania to usługa naprawcza (zwana także PDR, z ang. Paintless Dent Repair), której celem jest przywrócenie oryginalnego, fabrycznego kształtu uszkodzonego elementu bez potrzeby ponownego lakierowania naprawianego elementu. Najczęściej do naszej naprawy trafiają samochody z uszkodzeniami (wgnieceniami) po gradobiciu, z wgnieceniami parkingowym, po uderzeniach kasztanów, kamieni itp.

 

 

Jakie są zalety usuwania wgnieceń bez lakierowania? Osoby decydujące się na usunięcie wgnieceń bez lakierowana:

 

  • oszczędzają pieniądze – tradycyjna naprawa to koszt zakupu uszkodzonego elementu, jego malowania i lakierowania oraz montażu.

  • oszczędzają czas – klienci nie tracą czasu na wyszukiwanie uszkodzonego elementu w internecie, sklepach czy na szrotach. Unikają zastanawiania się czy element będzie pasował do samochodu. Samo usuwanie wgnieceń bez lakierowania trwa również dużo krócej od tradycyjnej naprawy.

  • zachowują oryginalny kształt elementu – nie ma potrzeby zakupu tańszych zamienników uszkodzonych elementów. Naprawa jest prowadzona na oryginalnym, fabrycznym elemencie.

  • zachowują oryginalny lakier na elemencie – nie ma potrzeby lakierowania uszkodzonego elementu. Nie zmienia się grubość powłoki lakierniczej, więc ewentualna kontrola miernikiem lakieru jest nam całkowicie obojętna.

  • samochód nie traci na wartości – zadbany pojazd nie posiadający znamion napraw blacharsko lakierniczych można sprzedać za zdecydowanie wyższą cenę.

Kontakt:

tel.: 515 154 520

Białystok, ul. Dojnowska 61/1

 

Nasze motto:

 

Robimy tak, jakbyśmy sami chcieli mieć zrobione!

Odszukaj nas na facebook'u