7. Gotowa reperaturka

AutoSpeed reperaturka reflektora Jeep Compass
AutoSpeed Jeep Compass lampa
Zaczep lampy Jeep Comapss
AutoSpeed skanowanie lampy do wydruku 3D
AutoSpeed cyfrowy skan 3D lampy samochodowej
AutoSpeed druk 3d skanowanie 3d
Czarny element lampy wydrukowanej na drukarce

2. Inspekcja skanu i przygotowanie do wydruku

4. Inspekcja wydruku

3. Drukowanie

6. Miejsce uszkodzenia

5. Przypasowanie wydruku

1. Skanowanie nieuszkodzonej lampy

Punkt 7 przedstawia niedawno zaprojektowany zaczep do lampy Jeep Compass 2020. Przetestowaliśmy różne metody montażu, aby zwiększyć stabilność zaczepu i odporność na złamania. Jest to najdłuższy i jednocześnie najważniejszy etap projektowania. Nasze zestawy wykorzystują fabryczne miejsca montażowe,  aby zadbać o jak najłatwiejszy i najbezpieczniejszy sposób instalacji. Kiedy już posiadamy projekt, który spełnia nasze wymagania przechodzimy do procesu produkcji. Chcemy, aby nasze zestawy były wytrzymałe, dlatego drukujemy je z wysokiej jakości filamentu.

 

Zapraszamy do sekcji Sklep, gdzie znajdują się zestawy naprawcze do innych modeli aut osobowych.

Typowy proces zazwyczaj kończy się obróbką i wspawaniem wydrukowanego elementu (pkt. 4) do uszkodzonej lampy. Jednak w tym przypadku prace trwają nadal, a ich celem jest zaprojektowanie zestawu naprawczego, który będzie można zamontować samodzielnie przy użyciu kilka śrub. Pozwoli to naszym klientom na jeszcze sprawniejsze i tańsze naprawy bez konieczności wysyłania lampy bezpośrednio do nas.

Druk 3D i projektowanie części zamiennych


Jako jedna z najbardziej zaawansowanych w branży firm, posiadamy w swojej ofercie drukarkę 3D oraz skaner 3D. Dzięki czemu już w kilka godzin jesteśmy w stanie zeskanować i wydrukować z odpowiedniego rodzaju plastiku kompletny zaczep, a następnie wspawać go w uszkodzone miejsce. Lampy samochodowe, które konkurencyjne warsztaty uznają za nienaprawialne u nas zyskują drugie życie, a po delikatnej obróbce wizualnej wyglądają jakby nigdy nie doznały uszkodzeń.

 

Proces rekonstrukcji dzieli się na kilka etapów. Poniżej postaramy się przedstawić jedną z naszych ostatnich napraw.

  1. pl
  2. en

AutoSpeed.pl - Spawanie plastików Białystok

Odszukaj nas na facebook'u

Kontakt:

tel. 515 154 520

Białystok, Ustronna 1

 

Nasze motto:

 

Robimy tak, jakbyśmy sami chcieli mieć zrobione!